KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088079
nr 1408 8079
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, -53. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 63x52cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:14:03
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman