KONST / Litografier / Färglitografier 14823318
nr 1482 3318
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 272-287/360, daterad 86-87. Färglitografi, yttermått inklusive ram: 38x49-49x59
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 19:44:26
11/8 14:25:13
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant