KONST / Litografier / Färglitografi 8895492
*
nr 889 5492
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Mona Starfelt (f. 1931), 90/250, motivet: 50x70
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 april 2014
kl 19:39:08
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 16:10:12
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mona Starfelt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona starfelt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Mona Starfelt
nr 889 5492
Mona Starfelt
(f. 1931), Sverige
Färglitografi , Mona Starfelt (f. 1931), 90/250, motivet: 50x70
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 april 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/4 16:10:12 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Mona Starfelt
Mona Starfelt, född 1931 i Stockholm, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Mona Starfelt
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad mona starfelt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



