KONST / Litografier / Färglitografi 11944088
nr 1194 4088
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1972, numrerad, 176/260. Motivet: 54x87 cm
måndag 30 juli 2018
kl 19:39:01
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe