FURNITURE / Tables / Writing desk 6068171
nr 606 8171
WRITING DESK
Engelsk-stil, length: 170, width: 80, height: 75, wear, damages.
Engelsk-stil, längd: 170, djup: 80, höjd: 75
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday October 26 2009
at 19:55:37
26/10 19:30:10