KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407332
nr 1540 7332
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 44, "Finska säljägare. Olja på duk, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:29:20
100 kr
500 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)