KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15763509
nr 1576 3509
Ingegerd Möller-Nygren
(f. 1928), Sverige
Signerad, akvarell, bladets mått: 14x21 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Ingegerd Möller-Nygren, svensk målare född 1928.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:01:30
6/11 15:34:51
Ingegerd Möller-Nygren
Läs mer om Ingegerd Möller-Nygren