KONST / Litografier / Färglitografi 16452014
nr 1645 2014
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Signerad, numrerad 242/385, Stockholmsmotiv. Färglitografi, bildmått: 39x53, yttermått inklusive ram: 55x68 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 september 2024
kl 20:56:53
20/9 13:44:58
700 kr
23/9 19:17:57
23 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm