ART / Lithographs / Litographs in colors 16364227
nr 1636 4227
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs, Gösta Gustavson. Signed, daterade och numrerade + EA upplaga, "om hösten" och " vår i Tanto. Litograph in colors, Image dimensions: 74x55 cm, outer dimensions including frame: 73x59 cm,
2 st, Gösta Gustavson. Signerade, daterade och numrerade + EA upplaga, "om hösten" och " vår i Tanto. Färglitografi, bildmått: 74x55 cm, yttermått inklusive ram: 73x59 cm
1000
SEK 600
Monday August 19 2024
at 20:39:45
500 kr