KONST / Litografier / Färglitografi 13857499
nr 1385 7499
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Signerad, numrerad 96/390, Bromma Kyrka. Motivet: 41x48cm, yttermått inklusive ram: 55x66cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:24:31
19/3 18:30:16
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand