KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7641167
nr 764 1167
Akvarell
Signerad, Uppsalamotiv, motivets mått: 32x46
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 juni 2012
kl 19:29:18
100 kr
200 kr
500 kr
350 kr
450 kr
550 kr
750 kr
650 kr
750 kr
800 kr
950 kr
1.100 kr