KONST / Litografier / Grafiskt blad 8078443
*
nr 807 8443
Grafiskt blad
Efter Billmark, Gamla stan, motivets mått: 38x28
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 februari 2013
kl 20:18:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/2 23:48:09
1
200 kr
11/2 20:13:59
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: billmark gamla stan grafiskt blad litografier stockholmsmotiv
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Grafiskt blad
nr 807 8443
Grafiskt blad
Efter Billmark, Gamla stan, motivets mått: 38x28
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 februari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/2 23:48:09 | 1 | 200 kr |
11/2 20:13:59 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: billmark gamla stan grafiskt blad litografier stockholmsmotiv
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09