ART / Lithographs / Litograph in colors 15758099
nr 1575 8099
LITOGRAPH IN COLORS
S. Snell. Signed, dated 1970, "vid tornälv". Litograph in colors. Sheet: 23x30cm, unframed,
S. Snell. Signerad, daterad 1970, "vid tornälv". Färglitografi. Bladets mått: 23x30cm, oramat löst blad
Monday October 30 2023
at 20:37:37