FURNITURE / Chairs and Stools / Bergère 5784098
nr 578 4098
Bergère
sent 1800-tal, förgylld, dunplymå, fläckigt tyg,
sent 1800-tal, förgylld, dunplymå, fläckigt tyg
3000
SEK 4100
Monday April 20 2009
at 16:00:00
2.500 kr
2.600 kr
3.000 kr
4.000 kr