MÖBLER / Bord / Skrivbord 12601292

nr 1260 1292

Skrivbord

Furu, 1890-tal. Bredd: 118, djup: 64 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 juni 2019
kl 18:24:37