KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027042
nr 1302 7042
Rita Hult, motiv Katarina kyrkbacke. Signerad. Olja på duk, 32x39 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:01:34
350 kr
600 kr
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm