KONST / Litografier / Färglitografi 14632143
nr 1463 2143
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad pt, Alesund, Svalbard. Färglitografi, bildmått: 35x26, yttermått inklusive ram: 62x47 cm
måndag 25 april 2022
kl 18:42:33
25 apr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson