KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8414151
nr 841 4151
Kristina Assarsson
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Kristina Assarsson, grind, signerad, -86, 38x46
Kondition: nagg
Kristina Assarsson, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 18:49:18
100 kr
150 kr
Kristina Assarsson
Läs mer om Kristina Assarsson