KONST / Litografier / Färglitografi 16152038
nr 1615 2038
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
"A effacé", komposition, 1974. Signerad i blyerts, numrerad 13/90. Tryckt och utgiven av av Erker-Presse Färglitografi, bildmått: 54x75 cm, yttermått inklusive ram: 76x95 cm
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:26:24
20/4 13:58:11
22 apr
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies