KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15617353
nr 1561 7353
Blandteknik
Per Lindroth, "Grand Carnaval Nationale". Signerad, daterad -16. Blandteknik, bildmått: 29x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:30:00
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)