ART / Lithographs / Litograph in colors 7842171
nr 784 2171
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Peter Frie, 19/170, sheet: 56x88,
Peter Frie, 19/170, bladets mått: 56x88
SEK 300
Monday October 22 2012
at 19:00:54
22/10 18:53:19