KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16336194

nr 1633 6194

Pelle Thommessen

(1912-1979), Norge

Oljemålning, Mor och barn. Signerad. Olja på duk, 78x77 cm, yttermått inklusive ram: 92x91 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 juli 2024
kl 18:27:06

22/7 18:29:40 1      Vinnande bud

Pelle Thommessen

Läs mer om Pelle Thommessen