KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 9591863
nr 959 1863
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Skulptur, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), "Face in", delvis transparent och bemålad plast, ej signerad, 30x30, höjd: 18 cm
Kondition: nagg/sprickor
Utrop:
2.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2015
kl 19:33:47
4/5 19:27:30
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt