Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Blandteknikj 8703568



*

nr 870 3568


Blandteknikj

Harry Latos, strandliv, signed, -76,


Harry Latos, strandliv, signerad, -76


Estimate:

300

Sold:

SEK 1000

Auction date:

Monday January 20 2014
at 20:50:17


  • Bid history
Time Bidder Bid
17/1 16:03:05 1      900 kr
19/1 21:32:47 2      200 kr
19/1 21:33:19 2      300 kr
19/1 21:33:56 2      400 kr
19/1 21:35:20 2      500 kr
19/1 21:39:13 2      700 kr
19/1 22:38:22 3      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknikj harry latos strandliv vattenfärg
  • 7048 WATERCOLOUR
    unidentified artist. No signature, "Eva den mondän..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:49
  • 6381 WATERCOLOUR
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22
  • 6578 WATERCOLOUR
    Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sweden. No si..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:22




Ladda ner broschyr