MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 13128087
nr 1312 8087
Taburett
Gustaviansk stil. Höjd: 40cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:36:04
9/3 17:19:14
350 kr
9/3 19:31:04
Den Gustavianska stilen