FURNITURE / Tables / Table 10289358

nr 1028 9358

TABLE

bemålat, 1890-tal, längd: 73 cm, djup: 44 cm, höjd: 66 cm, slitage, skador.

bemålat, 1890-tal, längd: 73 cm, djup: 44 cm, höjd: 66 cm

Condition: slitage, skador

SEK 100

Monday Mars 28 2016
at 20:58:23

27/3 04:00:45 1      Vinnande bud