KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13141417
nr 1314 1417
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Blyerts, Signerad, Kineseri. Motivet: 50x34 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:51:58
22/3 18:42:17
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman