KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12191500

nr 1219 1500

Tusch

signerad. Roe, 1961, Figurer. Motivet: 17x14

Utrop:

500 kr

måndag 26 november 2018
kl 18:39:10