KONST / Litografier / Färglitografi 13272521
nr 1327 2521
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 104/105, daterad -78. Oramat löst blad. Bladets mått: 86x61 cm
Erik Dietman, svensk bildkonstnär född 1937, död 2002.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 maj 2020
kl 18:50:29
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr