KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8559377

nr 855 9377

Blandteknik

Osignerad, Stilleben, 34x20

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 oktober 2013
kl 19:43:24

28/10 19:38:24 1      Vinnande bud