MÖBLER / Bord / Soffbord 10381053
*
nr 1038 1053
Soffbord
med tidningshylla, teak, 1950-tal, längd: 118 cm, djup: 60 cm, höjd: 56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:42:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 21:01:14
1
100 kr
7/5 17:23:01
2
500 kr
10/5 17:59:08
3
400 kr
10/5 17:59:08
2
450 kr (Budbetjänt)
10/5 17:59:26
3
500 kr
10/5 17:59:26
2
500 kr (Budbetjänt)
12/5 09:54:34
4
800 kr
16/5 11:21:00
5
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler tidningshylla trä
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med elefantben. Bredd: 90 cm. Djup: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1053
Soffbord
med tidningshylla, teak, 1950-tal, längd: 118 cm, djup: 60 cm, höjd: 56 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/5 21:01:14 | 1 | 100 kr |
| 7/5 17:23:01 | 2 | 500 kr |
| 10/5 17:59:08 | 3 | 400 kr |
| 10/5 17:59:08 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
| 10/5 17:59:26 | 3 | 500 kr |
| 10/5 17:59:26 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 12/5 09:54:34 | 4 | 800 kr |
| 16/5 11:21:00 | 5 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord soffbord teak teakmöbler tidningshylla trä
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7177 Soffbord
Orientaliskt med elefantben. Bredd: 90 cm. Djup: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51



