MÖBLER / Bord / Bockbord 10583717

nr 1058 3717

Bockbord

längd: 106 cm, djup: 76 cm, höjd: 74 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 26 september 2016
kl 20:33:22