MÖBLER / Bord / Slagbord 6662095
nr 666 2095
Slagbord
1700-/1800-tal
Kondition: slitage, ställning med maskskador
Utrop:
300 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 8 november 2010
kl 19:30:14
450 kr
350 kr
1.200 kr
1.500 kr
6
2.000 kr