ÖVRIGT / Diverse / Servisdelar 16862006
nr 1686 2006
Servisdelar
23 delar, Arabia, 1940-talet. Proveniens Karin Juel. Fajans med handmålad blomsterdekor, 8 tekoppar med fat, 11 assietter, 2 tekannor, 1 vas, 1 gräddkanna
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 mars 2025
kl 19:10:50
9/3 15:55:34
Arabia