ÖVRIGT / Diverse / Servisdelar 16862006

nr 1686 2006

Servisdelar

23 delar, Arabia, 1940-talet. Proveniens Karin Juel. Fajans med handmålad blomsterdekor, 8 tekoppar med fat, 11 assietter, 2 tekannor, 1 vas, 1 gräddkanna

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 mars 2025
kl 19:10:50

9/3 15:55:34 1      Vinnande bud

  • Tema
Arabia