KONST / Litografier / Etsningar 13669127

nr 1366 9127

Marco Cecioni

(f. 1948), Sverige

Etsningar, + litografier, 10 + 4 st. Signerade. Oramade lösa blad, 37x35 - 50x38 cm

Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 14 december 2020
kl 19:36:36

11/12 22:10:39 1      100 kr
13/12 23:00:38 2      Vinnande bud

Marco Cecioni

Läs mer om Marco Cecioni