KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16656505
nr 1665 6505
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, skärgårdsmotiv med brygga. Olja på duk, 60x79 cm, yttermått inklusive ram: 74x90 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:22:59
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg