KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11555002
nr 1155 5002
Primus Mortimer Pettersson
(1895-1975), Sverige
Blandteknik, Båt, signerad PMP, motivet: 27,5x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:30:37
800 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
Primus Mortimer Pettersson
Läs mer om Primus Mortimer Pettersson