ART / Oil paintings / Oil painting 12771073

nr 1277 1073

OIL PAINTING

unidentified artist. Signerad W Wolsky. Oil on canvas, 60x89cm, wear.

Oidentifierad konstnär. Signerad W Wolsky. Olja på duk, 60x89cm

Condition: bruksslitage

1500

SEK 1100

Monday September 30 2019
at 18:05:22

27/9 17:39:05 1      1.000 kr
29/9 20:35:14 2      Vinnande bud