KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948241
nr 1294 8241
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1962, vinterkust. Olja på pannå, 45x67 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:17:22
350 kr
400 kr
600 kr
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme