KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 14943167
nr 1494 3167
Alméry Lobel-Riche
(1880-1950), Frankrike
Gravyrer, 3 st. Signerade, Modellstudier. Bladets mått: 58x39, oramade
Alméry Lobel-Riche, fransk bildkonstnär född 1880, död 1950.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 20:43:38
3/10 20:38:38
Alméry Lobel-Riche
Läs mer om Alméry Lobel-Riche