KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012369
nr 1201 2369
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1800-tal, Bränningar. Olja på duk, 30x45
Kondition: oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:35:21
1.200 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)