ART / Oil paintings / Oil painting 13803375
nr 1380 3375
OIL PAINTING
Bengt Fornell. Signed, forest scene. Oil on canvas, 32x35cm, yttermått inklusive ram: 34x37cm,
Bengt Fornell. Signerad, skogsmotiv. Olja på duk, 32x35cm, yttermått inklusive ram: 34x37cm
300
SEK 100
Monday February 22 2021
at 19:10:56
22/2 19:01:26