KONST / Litografier / Färglitografi 12497598
nr 1249 7598
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 113/300. Motivet: 25x43
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2019
kl 18:06:33
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson