KONST / Litografier / Färglitografi 12779020
nr 1277 9020
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Mariefred station. Signerad, numrerad 60/280. Motivet: 51x62 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:36:59
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg