KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15847068
nr 1584 7068
James Coignard
(1925-2008), Frankrike
Färgetsningar, 2 st, Signerad, numrerad 15/50. Bildmått: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x33 cm
James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:03:39
300 kr
350 kr
350 kr
James Coignard
Läs mer om James Coignard