KONST / Litografier / Färglitografi 16152006
nr 1615 2006
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Timmerstuga. Signerad, numrerad 62/260, daterad - 55. Färglitografi, bildmått: 37x57 cm, yttermått inklusive ram: 53x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:34:09
22/4 15:59:56
22 apr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson