KONST / Litografier / Serigrafi 13713603

nr 1371 3603

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Serigrafi, Komposition. Signerad, numrerad 43/50. Motivet: ca 12x9,5 cm. Bladets mått: 24x19 cm, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:49:03

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe