KONST / Litografier / Färglitografi 7405185
nr 740 5185
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), 6/35, motivets mått: 42x29
Kondition: oramad, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 13 februari 2012
kl 17:26:18
100 kr
150 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson