KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13247252
nr 1324 7252
Oidentifierad konstnär. Fiskeläge. Signerad Svenson. Olja på duk, 60x72cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:27:17
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr