KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789023
nr 1378 9023
1800-tal, Kvinna på väg. Signerad. Olja på duk, Motivet: 29x19, yttermått inklusive ram: 52x43 cm
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:33:10
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr